Modelbrouwers.nl modelbouw
http://www.modelbrouwers.nl/phpBB3/

Witte decals (laten)maken
http://www.modelbrouwers.nl/phpBB3/viewtopic.php?f=77&t=55329
Pagina 1 van 1

Auteur:  Ronald [ zo 24 dec, 2023 23:20 pm ]
Berichttitel:  Witte decals (laten)maken

Hallo mensen,

Vraagje; wie kan er witte decals printen op verzoek? Dus dat mag een commerciƫle betaalde firma zijn. Deze suggestie hadden we al gekregen:
- https://www.printmetwit.nl/Laat-Uw-Decals-Printen
Imand daar een idee over of ervaring mee?

Ik vraag het voor een vriend (echt waar! :D ).

Hoor het graag! Alvast bedankt!

Auteur:  robdebie [ ma 25 dec, 2023 2:54 am ]
Berichttitel:  Re: Witte decals (laten)maken

Ik heb ~10 velletjes decals laten printen door Spotmodel in Spanje. Zoals deze oude Revell 1/72 F-16, met een nagetekend Revell decalvelletje:

Afbeelding

Afbeelding

Verder nog tientallen custom decals printers op mijn website: https://robdebie.home.xs4all.nl/models/decals.htm

Rob

Auteur:  Ronald [ ma 25 dec, 2023 11:33 am ]
Berichttitel:  Re: Witte decals (laten)maken

Dank je, Rob! Ik geef 't door!

Auteur:  A110 [ ma 25 dec, 2023 12:45 pm ]
Berichttitel:  Re: Witte decals (laten)maken

Ik heb al een paar keer decals laten printen bij de firma die je aangeeft, printmetwit.nl

Werkt perfect binnen enkele dagen heb je de decals in huis en print kwaliteit is perfect.

Zie hieronder de foto's. Ik heb zelf de decals ontworpen en gemaakt. Ik zocht voor mijn project witte decals. Zorg er wel voor dat je een heel A4 papier vol zet met decals. Je betaal namelijk per vel. Is zonde als daar dan veel "lege" stukken op zitten.

photo 573508
photo 573506
photo 573507

Auteur:  robdebie [ ma 25 dec, 2023 16:01 pm ]
Berichttitel:  Re: Witte decals (laten)maken

Ronald schreef:
Dank je, Rob! Ik geef 't door!

Ik twijfel nog of ik je vraag goed begrepen heb: zoek je alleen een printer, of moeten de decals ook nog getekend worden?

Zowat alle custom decal printers doen alleen printwerk met het tekenwerk gedaan in 'vector graphics'. Je moet het meestal ook in lagen opdelen. Als je alleen 'bitmap graphics' hebt, blijven er heel weinig custom decal printers over. De meeste printers bieden geen tekenservice, omdat dat uren vreet, waardoor het duur wordt.

Ik ben regelmatig de 'tussenpersoon' als iemand decals wil hebben, maar niet in vector kan tekenen, en ook niet weet hoe het tekenwerk voorbereid moet worden voor een custom printer. De 'klant' levert foto's en eventueel tekeningen aan, ik doe het tekenwerk en laat het printen, in mijn geval meestal bij SpotModel. Ik heb er een webpagina over gemaakt: https://robdebie.home.xs4all.nl/models/customdecals.htm

Rob

Auteur:  Ronald [ ma 25 dec, 2023 20:48 pm ]
Berichttitel:  Re: Witte decals (laten)maken

Dank je, Rob :) Ik heb zijn vraag even terug gekeken en het gaat om het drukken van decals met een PDF die hij al heeft. Hij heeft inmiddels dit draadje zover gelezen dus ik wacht even af wat hij gaat doen. En zal het melden hier.

Auteur:  vinnie20100 [ vr 22 maart, 2024 12:49 pm ]
Berichttitel:  Re: Witte decals (laten)maken

Beste,
Als je de decals heb gekregen moet er dan nog een soort sealant opgezet worden? Kan je er dan op vernissen met om het even welke vernis? En leveren ze ook naar Belgie?

MVG Vinnie.

Auteur:  A110 [ ma 25 maart, 2024 12:56 pm ]
Berichttitel:  Re: Witte decals (laten)maken

Goedemorgen,

Bij printopwit.nl hoef ik dat niet te doen. Deze worden op speciaal decalpapier geprint.
Ik plak ze op het model en daarna gewoon met een vernis sealen. Ik gebruik diversen merken vernissen en geen problemen tot nu toe.

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/