Modelbrouwers.nl modelbouw
http://www.modelbrouwers.nl/phpBB3/

RQ-7 UAV Shadow 1/35 Academy
http://www.modelbrouwers.nl/phpBB3/viewtopic.php?f=220&t=42263
Pagina 1 van 3

Auteur:  Eelcog [ vr 31 jan, 2014 15:03 pm ]
Berichttitel:  RQ-7 UAV Shadow 1/35 Academy

Dit wordt een leuk klein projectje met een schattig klein vliegtuigje. Want deze bouw ik in de schaal 1/35 en dan is hij nog klein! Meer informatie over deze kit vind je hier: http://www.cybermodeler.com/hobby/kits/ ... 2217.shtml
Er zit een ondergrondje bij en twee mannetjes.
Afbeelding

Afbeelding
De RQ-7 Shadow is een onbemand vliegtuigje (UAV) gebouwd door AAI Corporation en wordt gebruikt door de US Army ter ondersteuning van commandanten op de grond, en om hen beter te positioneren. Hij wordt gelanceerd vanaf een rail, en landt hetzelfde als vliegtuigen op een vliegdekschip, met een haak. Door middel van camera's, zowel gewone als infrarode, en een real-time verbinding, voorziet hij in accurate informatievoorziening naar de ground control station (GCS).
Afbeelding

Afbeelding

Het kit valt uitstekend in elkaar en binnen een uur heb je hem afgemaakt.
Afbeelding

Klaar voor de start? Af!
Afbeelding

Oh nee, gaten aan de binnenkant van de vleugels! Snel opvullen en schuren?
Afbeelding

Zo, opgelost. De ene helft op de andere geplakt. :wink:
We moeten hier niet gaan overdrijven hè Heico! Hehehehe.
Afbeelding

Zo.
Afbeelding

Cameraatje en wieltjes.
Afbeelding

En de boel even goed uitlijnen en uit laten harden. Nee, het is geen staartzitter. Dit is om de fragiele staart te beschermen.
Afbeelding

Volgende keer bouw ik de mannetjes en kan ik aan de slag met de airbrush. Het bijzondere bij de mannetjes is dat Academy mij een decalvel gegeven heeft om de camouflage na te bootsen voor het gevechtspak. Ben heel benieuwd hoe dat er straks uitziet!.

Gr.
Eelco

Auteur:  heico1980 [ vr 31 jan, 2014 15:06 pm ]
Berichttitel:  Re: RQ-7 UAV Shadow 1/35 Academy

Binnen een paar uur heb je hem af zegt ie.... maak daar maar een paar minuten van hoor :)

Leuke grasmaaier hoor Eelco!

Auteur:  StevenVD [ vr 31 jan, 2014 15:10 pm ]
Berichttitel:  Re: RQ-7 UAV Shadow 1/35 Academy

Een interessant onderwerp. Ik vraag me af waarom er zo'n zwaar statief gebruikt wordt als er ook mannetjes bij komen te staan, dat zou ik vervangen door een ijzerdraadje.

Auteur:  tsjopper bob [ vr 31 jan, 2014 19:35 pm ]
Berichttitel:  Re: RQ-7 UAV Shadow 1/35 Academy

Gaaf hoor. Stiekum hoop ik om tijd te vinden om de RQ-1 'Predator' nog te bouwen. Maar inmiddels alweer zoveel plannen.....

René

Auteur:  mr.vdh [ za 01 feb, 2014 16:13 pm ]
Berichttitel:  Re: RQ-7 UAV Shadow 1/35 Academy

Leuk ding, een drone mag natuurlijk absoluut niet ontbreken in deze GB!
Dit is ook zeker een kitje die ik nog eens wil gaan bouwen.
Succes,

Dj.

Auteur:  militairtje [ zo 02 feb, 2014 19:35 pm ]
Berichttitel:  Re: RQ-7 UAV Shadow 1/35 Academy

De UAV, denk toch wel een van de meest iconische voertuigen (serie/soort) voor de hele WoT! Deze, en andere UAV's kunnen echt niet ontbreken in een gb als WoT vind ik!

Is 'tie ondertussen al niet af, met jouw bouwtempo?

Auteur:  dave the doctor [ ma 03 feb, 2014 21:24 pm ]
Berichttitel:  Re: RQ-7 UAV Shadow 1/35 Academy

Wat een mega doos zit er om dat vliegende legoblokje, gevalletje verkooptechniek?

Dave

Auteur:  Eelcog [ ma 03 feb, 2014 22:29 pm ]
Berichttitel:  Re: RQ-7 UAV Shadow 1/35 Academy

Hoe kom je daarbij? Het zit in een klein doosje hoor. Kijk maar op de foto van de handleiding. Daar zie je de doos.

Auteur:  dave the doctor [ di 04 feb, 2014 0:27 am ]
Berichttitel:  Re: RQ-7 UAV Shadow 1/35 Academy

Ik heb onlangs ook met zo'n onbemand geval van Academy in mijn handen gestaan, en dat was een behoorlijke bak van een doos, ik was in de veronderstelling dat het om dezelfde ging, my fault.

Dave

Auteur:  Prutsel [ zo 09 feb, 2014 20:41 pm ]
Berichttitel:  Re: RQ-7 UAV Shadow 1/35 Academy

Dit lijkt me een leuk kitje om eens tussendoor in elkaar te zetten. Benieuwd hoe het straks op het plaatje staat met mannetjes erbij. :D

Pagina 1 van 3 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/