Hallo medebrouwers,
Het was weer even zoeken naar dit topic maar heb hem onderaan weer gevonden.
Tja heren het heeft even geduurd maar ik was druk bezig op een andere verdieping, bij de truckbouwers
http://www.modelbrouwers.nl/phpBB3/viewtopic.php?f=32&t=36775&start=200http://www.modelbrouwers.nl/phpBB3/viewtopic.php?f=32&t=36798&start=160http://www.modelbrouwers.nl/phpBB3/viewtopic.php?f=32&t=37374De 1e Benz is af en de 2e nagenoeg!
Dus werd het tijd om de Famo eens af te gaan ronden omdat deze ook mee gaat naar Gorichem.
Ik weet niet of hij volledig gereed komt maar wil hem in ieder geval gereed hebben voordat ik verder ga met de Chinese trucks.
Zoals jullie gezien hebben is het nu vooral het kleine detail en afwerk werk.
Bij de voorkant heb ik de 2 grillsteunen van messing gemaakt en deze geplaatst.
Vervolgens de trekstangen op de spatborden geplaatst en een beetje verweerd, de pennen moeten er nog op komen.

Ook de voorruit geplaatst en deze niet gelijmd.
Tevens ook de geleidertjes van de kleine beluchtings klepjes van de motorkap bevestigd.

Dan nu het leuke werk in de laadbak.
Een aantal oil barrels erin geplaatst en ook wat verweerd, 1 barrel een stuk afgezaagd en deze gebruikt om een fles voor een brander erin te plaatsen.
De 2 accu's op de barrel zijn zelf made.
Dan nog wat los materiaal her en der en dan natuurlijk het 1e mannetje dat op zijn gemak naar achteren kijkt om het spul in de gaten te houden en of er geen vijandelijkheden naderen

De huifsteunen zitten er even los op voor de looks.



Zo heren dit was hem voor even en de volgende ronde duurt geen maanden meer hoor
Zoals jullie weten gaat er een hoop tijd in de details zitten maar dat maakt hem wel net even meer af vind ik.
Ik hoop jullie hier een leuke update voorgeschoteld te hebben en tot de volgende ronde.
Hermann